NABAVA RADNIH BILJEŽNICA JN3/3-2020

U skladu s Pravilnikom za provedbu postupaka jednostavne nabave objavljuje se postupak nabave radnih bilježnica za 1. - 8. razred  Prve osnovne škole. Poziv za dostavu Ponude, Ponudu i Ponudbeni troškovnik preuzmite na linku ispod.

NABAVA UDŽBENIKA JN3/2-2020

U skladu s Pravilnikom za provedbu postupaka jednostavne nabave objavljuje se postupak nabave školskih udžbenika 6. - 8. razred  Prve osnovne škole. Poziv za dostavu Ponude, Ponudu i Ponudbeni troškovnik preuzmite na linku ispod.

NABAVA UDŽBENIKA JN3/1-2020

Poštovani ponuđači zbog naknadno utvrđenog pogrešno upisanog naziva nakladnika udžbenika engleskog jezika za 3. razed objavljujemo ispravljeni Troškovnik 1.- 5. razred. Zahvaljujemo na razumijevanju.

U skladu s Pravilnikom za provedbu postupaka jednostavne nabave objavljuje se postupak nabave školskih udžbenika 1.-5. razred Prve osnovne škole. Poziv za dostavu Ponude, Ponudu i Ponudbeni troškovnik preuzmite na linku ispod.

PLAN NABAVE
registar ugovora
JEDNOSTAVNA NABAVA

Budući na e mail adresu Škole do naznačenog roka nisu pristigli nikakvi prijedlozi i/ili primjedbe usvojen je Pravilnik o jednostavnoj nabavi.

U svrhu ispunjenja zakonske obveze propisane člankom 15. Zakona o javnoj nabavi (NN broj 120/16), Školski odbor Prve osnovne škole donosi Pravilnik o jednostavnoj nabavi Prve osnovne škole  kojim se uređuje postupak nabave roba i usluga procijenjene vrijednosti nabave manje od 200.000,00 kuna bez PDV-a te postupak nabave radova procijenjene vrijednosti nabave manje od 500.000,00 kuna bez PDV-a.

Pozivamo sve zainteresirane subjekte da do 13. srpnja 2017. godine dostave svoje eventualne prijedloge i/ili primjedbe na Pravilnik o jednostavnoj nabavi na e-mail: tajnistvo@os-prva-ogulin.skole.hr

JN3/3-2019

Nakon provedenog postupka jednostavne nabave radnih bilježnica donesena je Odluka o odabiru koju možete preuzeti na lnku ispod pod scan 001 kojom je kao najpovoljniji ponuđač odabrana tvrtka Narodne novine iz Zagreba.

U skladu s Pravilnikom za provedbu postupaka jednostavne nabave objavljuje se postupak nabave radnih bilježnica koje će se koristiti u  Prvoj osnovnoj školi u školskoj godini 2019./2020. Poziv za dostavu Ponude, Ponudu i Ponudbeni troškovnik preuzmite na linku ispod.

JN3/2-2019

Poštovani ponuđači obavještavamo Vas da je nakon provedenog postupka jednostavne nabave školskih udžbenika za 7. i 8. razred (osim predmeta biologija, kemija i fizika u osmom razredu) Povjerenstvo za provedbu donijelo Odluku koju možete preuzeti na linku niže.

U skladu s Pravilnikom za provedbu postupaka jednostavne nabave objavljuje se postupak nabave školskih udžbenika za 7. i 8. razred (osim predmeta biologija, kemija i fizika u osmom razredu) Prve osnovne škole. Poziv za dostavu Ponude, Ponudu i Ponudbeni troškovnik preuzmite na linku ispod.

JN3/1-2019

Poštovani ponuđači obavještavamo Vas da je nakon provedenog postupka jednostavne nabave školskih udžbenika za 1.,3.,4. i 5. razred  Povjerenstvo za provedbu donijelo Odluku koju možete preuzeti na linku niže.

U skladu s Pravilnikom za provedbu postupaka jednostavne nabave objavljuje se postupak nabave školskih udžbenika za 1.,3.,4. i 5. razred u Prvoj osnovnoj školi. Poziv za dostavu Ponude, Obrazac Ponude i Ponudbeni troškovnik preuzmite na linku ispod.

JN2/2-2019

Nakon završetka postupka jednostavne nabave računalne opreme , temeljem Zapisnika o otvaranju, pregledu i ocjeni ponuda donesena je Odluka o odabiru najpovoljnije ponude. Zapisnik i Odluku možete preuzeti na linku ispod.

U skladu sa Pravilnikom za provedbu postupaka jednostavne nabave objavljuje se postupak nabave računalne opreme JM2/2-2019. Poziv za dostavu ponuda preuzmite na linku ispod.

JN2/1-2019

Nakon završetka postupka jednostavne nabave multimedijske opreme i pripadajućeg pribora, temeljem Zapisnika o otvaranju, pregledu i ocjeni ponuda donesena je Odluka o odabiru najpovljnije ponude. Zapisnik i Odluku možete preuzeti na linku ispod.

U skladi sa Pravilnikom za provedbu postupaka jednostavne nabave objavljuje se postupak nabave multimedijske opreme i pripadajućeg pribora. Poziv za dostavu ponuda molimo preuzeti na linku ispod.

JN3/3-2018

Obavještavaju se cijenjeni ponuđači da je u tekstu Poziva za dostavu Ponuda došlo do tiskarske greške te da svoje Ponude do 17.08.2018.g dostavljaju na adresu:  Prva osnovna škola, Bolnička ulica 11, 47300  Ogulin,p.p. 26, s naznakom PONUDA ZA IZVRŠENJE RADOVA UGRADNJE PROTUPOŽARNIH VRATA - "ne otvaraj". Zahvaljujemo na razumijevanju.

U skladu s odredbama Pravilnika za provedbu postupaka jednostavne nabave Povjerenstvo Prve osnovne škole nakon poništenja natječaja JN3/2-2018 objavljuje postupak nabaveizvođenja radova ugradnje  3 protupožarna vrata u zgradi matične škole. Pozivaju se zainteresirani ponuditelji da Poziv za dostavu Ponude preuzmu ovdje

Scan1161.pdf

JEDNOSTAVNA NABAVA

Nakon otvaranja i procjene pristiglih Ponuda u postupku nabave JN3/2-2018 na temelju prijedloga Povjerenstva ravnatelj Prve osnvne škole donosi Odluku o poništenju postupka nabave izvođenja radova ugradnje 4 protupožarna vrata u matičnoj školi. Odluku možete preuzeti ovdje

U skladu s odredbama Pravilnika za provedbu  postupaka jednostavne nabave Prve osnovne škole Povjerenstvo je pokrenulo postupak za izvođenje radova ugradnje protupožarnih vrata u zgradi matične škole. U prilogu možete preuzeti Poziv i potrebnu dokumentaciju za provođenje postupka.

protupozarna vrata docx.docx
66.pdf

JN1/2017
JAVNA NABAVA
MV 1/2017

U skladu s člankom 15. Zakona o javnoj nabavi (N.N. 120/16) objavljujemo natječaj jednostavne nabave za koju nije potrebno provoditi postupak javne nabave.

Naziv proizvoda.docx
KRUH.docx

MV 1/12

Krajem  studenog završeno izvođenje fasadnih radova - uređenje pročelja matične škole prema otovrenom postupku javne nabave MV 1/12

E-TWINNING

UPIS U PRVI RAZRED OŠ 2021./2022.

VIŠE INFORMACIJA NA

WEB STRANICI

UPIS U PRVIN RAZRED OŠ 2021./2022.

> Javna nabava